Het team achter Server-Eye

Ons principe: contact van mens tot mens.

Om deze reden staan veel van onze meer dan 25 medewerkers direct tot uw beschikking als persoonlijk contactpersoon.
Sinds 1999 werken we samen om Server-Eye te ontwikkelen tot de optimale monitoringoplossing voor onze klanten.

Jan-Robin Aumann

Working Student
jan.aumann@server-eye.de

Marius Backes

Andreas Behr

Carsten Engel

Internal Sales Department
carsten.engel@server-eye.de

Lena Esseln

Working Student Marketing
lena.esseln@kraemer-it.de

Natalie Foot

Trainee Office Management Assistent
natalie.foot@server-eye.de

Simone Frey

Florian Großmann

Mario Hanneken

Michelle Hemgesberg

Trainee IT System Administration
michelle.hemgesberg@server-eye.de

Patrick Hissler

Andy Klein

Stefan Klüner

Julia Koffer

Michael Krämer

Management Dirctor
michael.kraemer@server-eye.de

Oliver Kurz

External Sales force
oliver.kurz@server-eye.de

Viktoria Marmann

Laura Mohr

Roland Paltz

Marvin Rupp

Trainee IT Specialist Application Development
marvin.rupp@server-eye.de

Stefanie Sander

Nadine Scheer

Sales Management Assistent
nadine.scheer@server-eye.de

Maximilian Schiemann

Internal Sales Department
maximilian.schiemann@server-eye.de

Patrick Schmidt

Kim Schneider

Joe Schuh

Internal Sales Department
joe.schuh@server-eye.de

Martin Staudt

Christian Steuer

Rene Thulke

Presales Consultant
rene.thulke@server-eye.de

Neem dan contact op met de volgende contactpersoon:

Distributiepartner Infinigate B.V.

Netherlands
e-mail: sales@infinigate.nl • telefoon: +31 183 62 4444

Belgium/Luxemburg
e-mail: sales@infinigate.be • telefoon: +32 1548 0233